réza9107

Nevíte, kde stáhnout písničky a obrázky, aby mi to youtube povolilo nahrát video s těma písničkama a abych neporušovala?

Mám vytvořené video a potřebuji k němu dát hudbu, když hudbu stáhnu s internetu a vložím do videa a začnu nahrávat na youtube. Tak mi youtube hlásí, že porušuji autorská práva. Nevíte, kde stáhnout písničky a obrázky, aby mi to youtube povolilo nahrát video s těma písničkama?

Odpovědi
Lorrien

Koupit na iTunes, jinak je budeš porušovat vždy. :) A i tak musíš prohlásit (třeba v popisu videa), že na ně nemáš koupená práva.

melanie

Možná to půjde tady http://freemu­sicarchive.org