Nikoltyna

Nevíte kde stáhnout, nebo sehnat film Tučňák Amundsen ???

Pokud on-line nebo ke stažení tak odkazy prosím… pokud znáte nějaký obchod tak napište…děkuji.

Odpovědi
Baromut

Jediný pozitivní na tom filmu je Till, jinak je to docela hovadina :D jinak jsem ho stahovala na nějakých slovenských stránkách ve slovenštině, ale už je to pár let a adresu si bohužel nepamatuju

Vroudenspil

Tenhle film je prostě moje srdeční záležitost . Till tam hraje úplného idiota .. :D . Já umím Německy , takže jsem ho vyděl v originálu .Tady je s titulkama v AJ https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vN-mnZlK1zg