22aa

Nevíte kde sehnat telefon s javou nebo symbiánem který jde hack? Za 2 měsíce jdu k babičce ale nemohl bych na pc a ps2

Dobrý den.
Poradíte mi kde sehnat mobilní telefon s javou kterej má wifi?
Důvod 1 Na pc nemůžu protože to je strejdy Jirky.
A důvod 2 Táta mi nedovolí celej ps2 nést až do prahy.
A důvod 3 Hledám mobil z bazaru ale místo odolných nebo silných mobilů se silným sklem a displejem prodavají samé slabé vietnamské křápy s androidem který mají slabé sklo například samsung galaxy.
Prosím poradíte mi kde se dá koupit javový nebo symbiánový telefon s wifi?
Mě u babičky nebaví happy feet 2 ani další animované filmy
Děkuji 22aa.

Nejlepší odpověď
anonym

symbian ? to jsi zpátky víc než deset let. Dnes se do telefonů symbian neinstaluje, je tam Android – většinou (což je sice technicky taky java, ale už dvakrát reimplementovaná googlem jako dalvik a poté jako art) …

pokud chceš odolný telefon předpokládám že především na hry, tak by ti symbian stejně dnes už k užitku nebyl.

Hledej na bazarech android telefony z druhé ruky, ujisti se že mají minimálně 1GB RAM a pokud trváš na tom aby měly odolné sklo před displejem pak a popisu telefonu musí být někde zmíněno sklo GORILLA GLASS třídy 1 až 5

Další odpovědi
Edison

Moje rada zní: Kašli na elektroniku a maž ven, do reálnýho světa a života!

Lamalam

Když jsem já jezdila k babičce, neměla jsem ani happy feet 2 ani silné sklo a pokaždé jsem to ve zdraví přežila.

ivzez

Jak často jezdíš do Prahy a co všechno z ní už znáš?
Na prázdniny k babičce se nejezdí kvůli hraní her na mobilu…

22aa

DĚKUJI ALESPON NĚJAKEJ MOBIL SICE JE TO ANDROID ALE VYDRŽÍ DÉLE JAKO JAVA A SYMBIÁN JE TO ZÁCHRANNÁ VERZE ABY BABIČKA PROHRÁLA.
UZAVŘEME OTÁZKU?

22aa

A když bude venku pršet tak co budu u babičky dělat?
Koukat na pohádku která mě nebaví?

anonym

https://aukro­.cz/mobilni-telefony?size=180&pri­ceMax=1300&at­tr_9976=val_3 … nic moc jiného se asi smysluplně doporučit nedá, tedy kromě doporučení najít si jakoukoliv jinou zábavu 🙂

22aa

VÝBORNĚ KONEČNĚ BUDU MOC STAHOVAT MOJE BLBOSTI TAKZVANÝ REKLAMY Z YOUTUBE DO TELEFONU.

22aa

DĚKUJEME.