verunka483

Nevíte, kde sehnat takové, nebo podobné triko? Nebo třeba mikinu, to je jedno :) (viz odkaz)

http://mustache­pics.com/cool-mustache-t-shirt/

Pokud možno v nějakém kamenném obchodě… Díky.

Nejlepší odpověď
manon

Jsou dnes asi v každém městě firmičky, co ti natisknou (kvalitně a vydrží i praní) na Tebou donesené jednobarevné tričko obrázek, jaký si vybereš – nakreslit něco na tento způsob by nebyl problém – jen pozor na autorská práva :) Takže nakreslit raději něco vlastního, donést na flashce a za pár dnů ho máš.

Další odpovědi
Drap

Kup si obyčejné triko, barvičku a snadno si to namaluješ. Budeš to mít za pár korun

Georgo2010

Nejlevnějším řešením je stáhnout vzor z internetu (viz. google obrázky, klipart: cool mustache styles) a zajít do specializovaného copy centra pro nažehlení vzoru na tričko či mikinu dle Vašich požadavků.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=mus­tache&hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=89g&rls=­org.mozilla:en-US:official&prmd=im­vnsa&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=IC­s_UK73MKaP4gThzo­AY&ved=0CAoQ_A­UoAQ&biw=1280&­bih=810#q=cool+mus­tache+styles&num=10&h­l=cs&client=fi­refox-a&hs=dp1&rls=­org.mozilla:en-US:official&tbm=is­ch&source=lnt&tbs=­itp:clipart&sa=X&e­i=LCs_UK2pEZTc4QTf84C4Dw­&sqi=2&ved=0CD0QpwU­oAw&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_cp­.r_qf.&fp=6dfa617­eacd89ae4&biw=1280&­bih=810