Jarosllav1

Nevíte, kde sehnat retro etikety, zboží, krabičky, konzervy od jídel aj.?

Odpovědi
Radius

Já jich nejvíce vidím když mají v nějakém marketu RETRO týden. Před časem to měli v Lidlu a já jsem neodolal a něco koupil a zrovna včera otevíral Kofolu (měla původní etiketu) a nedávno Granko (také vypadalo přesně jako kdysi). Výhoda je, že to člověk sní není to jen krabička.
Jinak starší výrobky např. z elektrotechniky se občas objevují na Aukru, někdo si něco koupí, někam to založí a tam to třeba 25 let jen leží a když to dotyčný dnes najde a prodává, má na tom ještě i původní samolepky. Já jsem nedávno neodolal a jedno rádio koupil (stejné jsem kupoval před asi 20 lety ale to moje už mi dávno odešlo), tohle hraje jako nové.
Také jsem nedávno viděl na Aukru prodávat původní rubikovu kostku, ještě byla ve světle modré maďarské papírové krabičce, někomu ležela zapomenutá, a byla naprosto nepoužívaná (jako nová). Já to vím, kdysi jsem ji měl a tak tu krabičku jsem hned poznal (měl jsem ji kdysi přesně ve stejné)…

marci1

Větší výběr retro krabiček, plechovek ap. jsem viděla v OBI. 🙂