Fly

Nevíte, kde se dají koupit (černý) CONVERSE boty, a kolik stojí?

Nevíte, kde se dají koupit (černý) CONVERSE boty, a kolik stojí? Velmi Vám děkuji!!!
Doplňuji:
Levnější by nebyly? :D Díky, panenko.

Odpovědi
panenka

cena bot značky CONVERSE se pohybuje kolem 1800 kč.Zde vám zasílám odkaz kde si je můžete popřípadě objednat

Dívala jsem se na netu a bohužel jsem vám levnější nenašla jsou za 1290 kč ale v bílé barvě.

Zdroj: http://www.con­verseshop.cz/ka­talog/one-star

sobol

Zkuste HUMANIC, ale cena je tam také přes 1000,– podle modelu. Jestli myslíte takový ty nejproslulejší kotníkový „konversky“ tak jsem je tam dneska viděl tušim za 1400,–.

MarkettB

Tak já chodím pro Conversky sem www.topshoes.cz, je to eshop, ale kamennou prodejnu mají v Brně. A mají stále nějaké slevy, ted mají treba nízké Con. za 1 190 kč a vysoké za nějakých 1 290 kč i více, záleží jaký model.
Což jsou dost dobré ceny.

Xenka

Tak to se mi ted přesně hodí, to jsem ani nevěděla, že mají v Brně obchod, tam se zajdu určitě podívat. Ceny jsou příznivé ;)

MarkettB

Jo to zajdi, jestli tonemáš daleko .. já se tam budu stavovat dneska po práci :) taky chci nějaké pěkné botky na jaro.