Marsyas

Nevíte, kde se dá v Česku sehnat chalva ve velkém množství za nízkou cenu?

Chalva je taková balkánská pochoutka, je to de fact sezamová mouka. Ale je jí u nás nedostatek.

Nejlepší odpověď
Terryle

Já kdysi koupila poměrně velkou krabku v Tesku za nějakých 60 káblí, v oddělení cizích specialit. Ale od tý doby, ho překopali (aspoň to pražský na Národce) a obludně zredukovali sortiment, už bych tomu moc nedala…
A pokud se nepletu, tak to je původně arabská cukrovinka, na Balkán se dostala myslím až později…

Další odpovědi
hanulka11

Určitě jí mají bio prodejny , nebo si ji můžete vyrobit ze sezamu rozdrcením .