Nuk nuk

Což o to, kolo té značky (Santa Cruz) asi seženete v nějakém obchodě se sportovními nebo cyklistickými potřebami. Na konkrétní prodejnu nebo e-shop se můžete optat přímo na kontaktu uvedeném na stránkách výrobce: http://www.san­tacruz.cz/shop/

Jen myslím, že kromě kola to chce i jisté dovednosti. Já bych tohle nedokázala, ani kdybych měla kolo sebelepší.

Další odpovědi
Klaproth

To bude speciál, stavěný na zakázku. Obávám se, že bys to nedokázal, ani kdyby jsi ho měl.

Drap

Takové si musíš postavit, nebo nechat postavit přímo na míru.

talka

Ty Mladíku, na co všechno by sis asi troufnul?!

Kepler

Já myslím, že bych to zvládl. Když jsem zvládl koloběžku…:-)