Kerynka

nevíte kde se dá sehnat referát na knížku jak vytrhnout verlibě stoličku

Nejlepší odpověď
Deli

Dá se to zkouknout i na DVD a pak sepsat.

Další odpovědi
Hlada

Jestli to není úkol z vyhledávání na internetu, tak to přece musíš zvládnout za chvíli bez opisování. Ne?

majaop

da se ten referat dat dohromady když víte kdo tu knihu napsal potom stačí si o spisovateli něco najít a udělat výpisky a pak stačí zhruba obsah z té knihy jinak námět ,scenař a režírovala to Marie Polednáková.Jestli vyšla kniha nebo ne to nevím.Zkoušela jsem tu knihu najít na google a nic mi nevyjelo tak nevím .