hanny 2

Mám podobný,ale menší,koupila jsem ho normálně ve stříbrnictví.

Další odpovědi
kamila44444

Ten se může prodávat kdekoliv.Můžeš si ho vyrobit z jedné hmoty z které si děcka vyrábí roztahováky, náhrdelníky atd. Bohužel ale teď si nemůžu vzpomenout co je to za hmotu.

Danča84

Zadej si vyhledat ve Zboží na seznamu.cz „náhrdelník spirála“, vyplivne Ti toho mraky v různých stylech, jistě si vybereš. Nebo se podívej ve zlatnictvích, bižuteriích, ale třeba i u Vietnamců.