blondýna112

nevíte kde se dá koupit povlečení s logem tatry ??

moc děkuji za informoce , chtěla bych to stihnout do doby než bude mít bráška narozeniny . Děkuji
Doplňuji:
a aby to nebylo moc drahé , stačí nějaký obchod z okolí frýdku díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde si můžeš nechat udělat potisk dle svého návrhu
http://www.ma­tejovsky-povleceni.cz/po­vleceni-s-potiskem.html
Doplňuji:
to si budeš muset asi obchody v okolí obejít a zkusit ,zda by ti povlečení neobjednali

Další odpovědi
Děda Louda

Zeptej se na možnost odkupu ve stejnojmenném hotelu.