Kric.ouwner

Nevíte kde se dá koupit ND na telfony ???

Nevíte někdo kde se dá sehnat třeba utopené telefony ??? Jelikož jsem si u své n97 mini chtěl vyměnit jen kryt ale utrhl jsem tam kousek nějáké součástky ( kterou se to zapíná ) , a v Nokie za to chtějí 7000 kč a v neautorizivaným 4500kč , ale když si to seženu sám tak to je za pár stovek , ale musím si sehnat ty díly …

Nejlepší odpověď
Hlada

http://dilyna­mobily.cz/

Další odpovědi
korbic92

google najde cokoli,zkusmo jsem zadal „nahradni dily n97 mini“ a našlo mi to spoustu odkazů…a nebo na ebay.com se dá sehnat lecos,jen se špatně pozná jak kvalitní díl bude,což u plastového krytu snad nebude takový problém..:)