BEAES

Nevíte kde se dá koupit levná autolékárnička?? Stačila by náplň.

Nejlepší odpověď
rybíz

Na internetu ( ta nová od roku 2010 ), v akcích Albertu 249 kč, jinak kolem 270 kč. Ale na internetu s poštovným se vůbec nevyplatí, jde koupit levněji. Náplň je jen o málo levnější, takže se nevyplatí vůbec.

Další odpovědi
Toruk

Autolékárnička běžně stojí od 200 Kč.

ReHu

Než ve velkých nebo větších multiobchodech, vyjde levnějí v nějaké menší prodejně na autodoplňky.
aspoň v Pardubicích ano. A náplň vyjde stejně jako celá i s obalem.

oskar

MAKRO má lěkárničku za 99 kč.

cukrar

Nová lékarnička i po letošní novelizaci asi za 150Kč v Pardubicích!!!