hanny 2

Nevíte,kde koupím osvětlení na vánoční stromek?

Chtěla bych tak 10 barevných svíček /krápníky,šišky apod./ na šňůře asi 2m,ale ne od vietnamců!
Měli jsme krásné barevné šišky,koupené tak před 30-ti lety v elektru a teprve loni dosloužily.
Poradíte?

Nejlepší odpověď
marci1

V Obi, Hornbachu, Baumaxu, Bauhausu apod., kde se prodává vše pro domácnost.

Další odpovědi
Hamon

Ne, nevím, kde to koupíš :) Ale koupit by se dalo v elektru. A když se zeptáš serveru heureka.cz, nic tím nezkazíš.

elektrikář

Ve velko obchodě jdou koupit náhradní žároviočky.Jinak Hornbach a podobné obchoďáky.

anonym

U Vietnamců!

Andre5000

V kterémkoliv hypermarketu.

květák75

To dost záleží na tom, jaké osvětlení si představujete. Mně se třeba hrozně líbí takové ty světelné řetězy. Ty podle mě vypadají moc hezky. Na internetu se dají sehnat třeba tady https://www.vanocni-osvetleni-retezy.cz/ ale jak už tu někdo psal, dnes už se takové věci dají sehnat i v hypermarketech.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.