Nevíte kde jsem si položil brýle?

Doplňuji:
Už jsem je našel,byly spadlé za gaučem.Ach jo,ta skleróza!

Nejlepší odpověď
mosoj

Na jedny jsem si sedl, ale když říkáš, tak to asi byly moje.

Další odpovědi
hanulka11

máš je na čele

david22

Se kouknu, jestli nejsou u mě.
Doplňuji:
Tak díval jsem se a nejsou. U mě ne.

anonym

Ne nevíme =) Zkuste zapnout webku :)

anonym

6e jsem se nemrkl, dřív, už je hodinu hledám na skladě, tam se líp hledá svítí tam světlo.

Conchus

Do budoucna doporučuji brýle napevno spojit s náhradním mobilním telefonem a v případě potřeby jim zatelefonovat. Pokud jsi je neuložil do splachovače na WC, budeš úspěšný

Rocker

Máš je v kuchyni,vedle rychlovarné kovice.

Kyta

Kdyby zuby(protézu) :) máš je na klavíru:D

johana 56

Ppkud nejsou na čele,budou určitě ve špajzu nebo v lednici.

Sůwa

Vůbec se netrap, to se nám už občas stává. Já se pokoušela nasadit si brýle a jedny už jsem na očích měla…

aramah

🙂

mosoj

Já je zase pořád čistím. Už jsem skoro prošoupal skla a lepší to není a není !
Stěžovat si ale moc nemohu. V roce 2004 jsem si oči nechal na dálku ubrat laserem a nelituji. Dnes mám na dálku cca 1,25 D tehdy jsem měl 5 D. Na blízko je moc nepotřebuji cca 0,5 D.

manon

No to je v pořádku – to abys lépe viděla :)

Sůwa

🙂