sarinks258

Nevíte,kde bych stáhla micrsoft powerpoint 2010?

Ahojky,nevíte na jaké stránce bych stáhla zdarma microsoft powerpoint 2010?Předem díky za odpověď.
Doplňuji:
Operační systém-windows xp

Nejlepší odpověď
anonym

Tady stáhneš freeware:

http://www.ope­noffice.cz/

Placené jsou na houby, ale ještě je to použitelné.

Další odpovědi
Bedy

Možností je několik. Pokud trváte na Microsoft Office, stáhněte si již zmíněný prohlížeč prezentací Microsoft Office PowerPoint Viewer. Nevýhodou je, že umí pouze prohlížet prezentace, ne je vytvářet.

Druhou možností je stažení zkušební verze Microsoft Office, která ovšem funguje pouze určitou dobu, tuším 60 dní. Po této době se stane pouze prohlížečem – tím Viewerem. Nepůjde v něm nic vytvářet ani upravovat.

Třetí možností je se podívat ke konkurenci, a to na konkurenční program Apache OpenOffice.
Výhodou je, že je úplně zdarma a funkčně se Microsoft Office téměř vyrovná. Čeština i české slovníky jsou samozřejmostí, stejně jako řada výborných doplňků.
Nevýhodou může být pro někoho jiné pojmenování programů, kdy Word je Writer, Excel je Calc, PowerPoint je Impress a tak dále.
Nevýhodou je i ne100% kompatibilita Microsoftích formátů – takové ty doc, xls, pps, ppt apod. Většinou však není problém.
OpenOffice používá nativně svůj vlastní formáty – tedy ODT, ODS, ODP apod.

Ke stažení z http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/openoffi­ce-org/

Nebo je tu ještě jedno řešení, a to KingSoft Office Suite. Výhodou je, že má výbornou podporu Microsoftích formátů, ale nevýhodou je absence češtiny a též někomu by mohl dělat problém s pojmenováním programů – opět Word není Wordem, ale Writer, Excel není Excel, ale Spreadsheets a PowerPoint není PowerPoint, ale Presentation.
Ke stažení zdarma z http://www.kin­gsoftstore.com/kin­gsoft-office-freeware.html

cochee

Doplním Martys.cz: Pokud chceš prezentace jen sledovat, ne je vytvářet, pak by ti stačil i Microsoft Powerpoint Viewer, http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=13

praivo

Já používám novou, udržovanější variantu OpenOffice s názvem LibreOffice (libreofffice.org).

A pro Martyse: Licence OOo a LO není freeware ale open-source (otevřený zdrojový kód).