marynka29

nevite , kde bych nasla nejake informace, na jaky skolsky obor bych chtela, kdybych......­.......

Doplňuji:
ale tady nejde o to, na jaky obor bych chtela,no tak jo:treba na anglickou ucitelku, no......ale kde bych nasla,na jaky obor bych se musela smerovat.jeste to nemam ujasnene, jsem totiz teprve v 7.tride zš.ale todle se mi zatim libi nejvic.prosim jeste za pritomnnou odpoved,jestli tu jsi.

Nejlepší odpověď
ReHu

To fakt nevím, na jaký obor bys chtěla.

Další odpovědi
WeeBear

Spíš bych se poptala učitelek. Pokud bys chtěla být učitelka angličtiny, tak doporučuji gymnázium, nebo Pefagogické lyceum (či jiné psychologické obory nejlépe) a pak se na vysoké zaměřit na pedagogiku. Na maturitu bych si pro lepší studium angličtiny na vysoké zvolila z „povinně volitelných“ předmětů angličtinu – když z ní odmaturuješ, tak tě na vysoké zařadí do pokročilejší skupiny (tedy, u většiny to tak je) a máš možnost se více naučit. A hlavně dostudovat.

Ono je to spíše o logické úvaze, než o internetu, vše by ti měli sdělit pedagogové na Tvé škole. K tomu, v sedmé třídě si to ještě určitě rozmyslíš, je to tak u většiny.. 🙂

Ocarina

Pro budoucí učitelku bude asi opravdu nejlepší gymnázium – jednak všeobecný přehled a jednak si ujasníš, co by tě skutečně bavilo.

Angličtina je fajn, ale taky to může dělat prakticky každý, kdo třeba pár let žil v anglicky mluvící zemi. Taková učitelka matematiky už většinou musí něco umět. 🙂

A třeba poznáš, že by tě učení vůbec nebavilo. Zkus si udělat nějaký test na výběr povolání, třeba pomůže.

Zdroj: www.vyber-povolani.cz

verunka483

www.istp.cz

vyplň dotazník a okamžitě se ti zobrazí výsledek, tj. na jakou profesi se hodíš nejvíc.