DusanOrlik

Nevíte,kde bych našel tento HTML kód?

zdravím,potřeboval bych najít HTML kód na web.Chtěl bych,aby můj web byl nedostupný pro veřejnost-příklad: někdo půjde na mou stránku a za pomoci toho HTML kódu,tak tam bude psáno: momentálně nedostupné,nebo prostě něco,aby tam nešla veřejnost.Rozumíte mi? SHRNUTÍ: Potřebuju,aby se na ten web prostě nikdo nedostal,za pomocí HTML KÓDU.MOC DÍKY ZA RADU.

Odpovědi
Michal Kole

To musí být už scriptování buď pomocí PHP nebo Javascriptu – ale to jde hned obejít – stačí jej vypnout.

Obejít PHP lze někdy také, ale už je to pracnější.

anonym

Nahoď si joomlu, nahoď přihlašovací formulář, nastav uživatele a je to.