Avatar uživatele
lilibou

Nevite, kde bych mohla prodat sve obrazy a ruzné dekorace??

nebo co potrebuji k tomu, abych si otevrela stanek treba jen na tyden??
Doplňuji:
jsem z krnova…jinak me obrazy http://liduska­galerie.webno­de.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já osobně,než bych otvírala nějaký stánek,abych se raději rozhodla pro některé internetové inzertní portály,,pořádně vše nafotit,zdoku­mentovat a vesele inzerovat.

Jinak nevím odkud jste,pokud by jste nebyla daleko od Prahy,tak tam je možnost každý týden prodávat na velkém tržišti ve Vysočanech,,,pro­dávají tam úplně všechno…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

inzertni portaly jsou dlouhodobě docela vyhodny zpusob prodeje domaci tvorby, aukro.cz napriklad, ještě lépe ebay.com … můžete tam cenu i trochu nadsadit, u takoveto tvorby ktera bude nejspis pro nekoho darkem se to tak trochu ocekava.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bettynka94

Já bych tak volila internetovou inzerci nebo Aukro, na otevření stánku potřebujete povolení a ŽL, to je myslím zbytečné, ale pozor, z prodeje budete mít vedlejší příjem, který musíte zdanit, ale až nad určitou částkkou, bylo nad 20 000 Kč, ale nevím zda se tato částka nezměnila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Domácí výrobky se hodně prodávají na Flér.cz nebo na Mimibazaru. Kamarádka prodává na Fléru a celkem se ji daří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zkusila bych internet.
A také před vánoci je vhodnější doba.
Potřebuješ živost.list a pak na nějakém vhodném místě si pronajmout místo. Pokud máte vlastní stánek. Pokud ne, tak se podívat na něco, kde pronajímají místa i se stánkem. Ve městech bývají předvánoční trhy, podmínky jsou různé.

Zajdětě na magistrát, tam by vám měli říct co a jak.

Obrázky jsou moc pěkné 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek