lilibou

Nevite, kde bych mohla prodat sve obrazy a ruzné dekorace??

nebo co potrebuji k tomu, abych si otevrela stanek treba jen na tyden??
Doplňuji:
jsem z krnova…jinak me obrazy http://liduska­galerie.webno­de.cz

Nejlepší odpověď
kropitko

Já osobně,než bych otvírala nějaký stánek,abych se raději rozhodla pro některé internetové inzertní portály,,pořádně vše nafotit,zdoku­mentovat a vesele inzerovat.

Jinak nevím odkud jste,pokud by jste nebyla daleko od Prahy,tak tam je možnost každý týden prodávat na velkém tržišti ve Vysočanech,,,pro­dávají tam úplně všechno…

Další odpovědi
anonym

inzertni portaly jsou dlouhodobě docela vyhodny zpusob prodeje domaci tvorby, aukro.cz napriklad, ještě lépe ebay.com … můžete tam cenu i trochu nadsadit, u takoveto tvorby ktera bude nejspis pro nekoho darkem se to tak trochu ocekava.

Bettynka94

Já bych tak volila internetovou inzerci nebo Aukro, na otevření stánku potřebujete povolení a ŽL, to je myslím zbytečné, ale pozor, z prodeje budete mít vedlejší příjem, který musíte zdanit, ale až nad určitou částkkou, bylo nad 20 000 Kč, ale nevím zda se tato částka nezměnila.

dagry

Domácí výrobky se hodně prodávají na Flér.cz nebo na Mimibazaru. Kamarádka prodává na Fléru a celkem se ji daří.

ReHu

Zkusila bych internet.
A také před vánoci je vhodnější doba.
Potřebuješ živost.list a pak na nějakém vhodném místě si pronajmout místo. Pokud máte vlastní stánek. Pokud ne, tak se podívat na něco, kde pronajímají místa i se stánkem. Ve městech bývají předvánoční trhy, podmínky jsou různé.

Zajdětě na magistrát, tam by vám měli říct co a jak.

Obrázky jsou moc pěkné 🙂.