Karlicka756

Nevíte kde bych mohla koupit lupínky ke smažení? Jako mala jsem je drive jedla, ted je noemohu nikde sehnat. Dekuji :)))

Nejlepší odpověď
marci1

http://www.hot­snack.cz/

Další odpovědi
klob1

Dříve to vyráběli Poláci a dnes to stále vyrábí Polsko,takže v Polsku.Také je kupujeme.Tam je jistota,že jsou v pořádku jako vše,ale co je k nám,tak tomu moc nevěřím.A pak i samotincí Poláci to také říkají co jde k nám nestojí za nic,protože to tu obchodníci tak chtějí,ale že u nich to je v pohodě.Ostatně je to i má zkušenost.
Jinak za totáka se to opravdu dalo i u nás v sámošce koupit,ale to byl jiný čas.