SajmonModer

Nevíte kde bych mohl koupit knihu Mein Kampf od Adolfa Hitlera?

Děkuji.
Doplňuji:
hanka R+: Tam není. To je jen Očima historiků! Pozor!

Nejlepší odpověď
barnajka

Taky jsem relativně nedávno zírala, že se zase koupit dá (myslím běžně v knihkupectvích). Byla sice lehce zastrčená v tmavším koutě prodejny, ale kdo chtěl, našel si ji tam. Bylo to pár kousků, ale už jsou zase pryč a od té doby jsem je volně v prodeji neviděla.
Na Aukru jsou ale běžně, lidi naní oale dost vydělávají (sprostě vydělávají). V knihkupectví stála na 100% pod 300 Kč, na Aukru je to klidně i 2×, 3× tolik.

http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&strin­g=mein+kampf
Doplňuji:
A jen malá reakce pro uživatele niemand: Proč by se Sajmonovi neměla líbit? Mein kampf je kniha. Kniha je literatura. Literatura je umění. A umění není jen to líbivé a prvoplánově krásné… Můj názor je, že umění má člověka hlavně nějakým způsobem oslovit, zasáhnout, dotknout se ho, zapůsobit na něj…říkejte tomu, jak chcete :) A nemusí to být vždycky jen v tom pozitivním smyslu slova… Vezměte si třeba takovu dekadenci, prokleté básníky.. Ti psali o zdechlinách, o smrti..a taky je to umění! A kolik obdivovatelů dodnes má!
Mein kampf je určitě drsná knížka, sama jsem ji nečetla, ač v rodině jeden exemplář máme..ale věřím tomu, že rozumný člověk si ji prostě jen přečte, udělá si vlastní názor (předpokládám, že rozumný)..a zase odloží. Já v Kampfu nevidím ani žádnou hrozbu, ani brak, nad kterým je záhodno ohrnovat nos. 😉

Další odpovědi
anonym

http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/mein-kampf-cz/122305

Terryle

Případně si hoď inzerát do nějaký aukce, nebo si je projeď…
Shání se, co vím, dost blbě. My ji doma máme, tehdá to vyšlo díky nějaký kličce v zákonech s komentářem – bez něj by to vyjít nemohlo. A pak ji snad taky stáhli… holt je to rizikový čtivo, který láká spoustu idiotů. Čímž nemyslím, že bys byl idiot Ty, to by pak byla idiotská i naše rodina, anžto máme MK doma taky.

led

skúste si vyhľadať ako e-book, elektronická kniha. Na internete je ich dosť v rôznych jazykoch (aj česky a slovensky)
zadajte si: „Mein Kampf“ download

PS.
Pre „kritikov“, ak chcete kritizovať a pochopiť históriu a filozofiu fašizmu prečítajte si ju.
Podľa hesla:
Ak chceš bojovať proti nepriateľovi, najprv ho spoznaj.

hanka R+

:) mno dole maš odkas na shop kde tu knihu seženeš… :) uvažuju že si ji teš koupim hmmmmmm :)

Zdroj: http://www.kniz­niweb.cz/knihy/vyh­ledavani/index$400­.html?fulltex­t=Mein+Kampf++a­dolf+hitler&or­der=RELEVANCE&mi­nAmount=LAST

niemand

určitě ji najdete v knihkupectví. Ale líbit se Vám nebude. hezký den