Avatar uživatele
SajmonModer

Nevíte kde bych mohl koupit knihu Mein Kampf od Adolfa Hitlera?

Děkuji.
Doplňuji:
hanka R+: Tam není. To je jen Očima historiků! Pozor!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Taky jsem relativně nedávno zírala, že se zase koupit dá (myslím běžně v knihkupectvích). Byla sice lehce zastrčená v tmavším koutě prodejny, ale kdo chtěl, našel si ji tam. Bylo to pár kousků, ale už jsou zase pryč a od té doby jsem je volně v prodeji neviděla.
Na Aukru jsou ale běžně, lidi naní oale dost vydělávají (sprostě vydělávají). V knihkupectví stála na 100% pod 300 Kč, na Aukru je to klidně i 2×, 3× tolik.

http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=0&strin­g=mein+kampf
Doplňuji:
A jen malá reakce pro uživatele niemand: Proč by se Sajmonovi neměla líbit? Mein kampf je kniha. Kniha je literatura. Literatura je umění. A umění není jen to líbivé a prvoplánově krásné… Můj názor je, že umění má člověka hlavně nějakým způsobem oslovit, zasáhnout, dotknout se ho, zapůsobit na něj…říkejte tomu, jak chcete :) A nemusí to být vždycky jen v tom pozitivním smyslu slova… Vezměte si třeba takovu dekadenci, prokleté básníky.. Ti psali o zdechlinách, o smrti..a taky je to umění! A kolik obdivovatelů dodnes má!
Mein kampf je určitě drsná knížka, sama jsem ji nečetla, ač v rodině jeden exemplář máme..ale věřím tomu, že rozumný člověk si ji prostě jen přečte, udělá si vlastní názor (předpokládám, že rozumný)..a zase odloží. Já v Kampfu nevidím ani žádnou hrozbu, ani brak, nad kterým je záhodno ohrnovat nos. 😉

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

http://tracker­.cztorrent.net/to­rrent/mein-kampf-cz/122305

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Případně si hoď inzerát do nějaký aukce, nebo si je projeď…
Shání se, co vím, dost blbě. My ji doma máme, tehdá to vyšlo díky nějaký kličce v zákonech s komentářem – bez něj by to vyjít nemohlo. A pak ji snad taky stáhli… holt je to rizikový čtivo, který láká spoustu idiotů. Čímž nemyslím, že bys byl idiot Ty, to by pak byla idiotská i naše rodina, anžto máme MK doma taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

skúste si vyhľadať ako e-book, elektronická kniha. Na internete je ich dosť v rôznych jazykoch (aj česky a slovensky)
zadajte si: „Mein Kampf“ download

PS.
Pre „kritikov“, ak chcete kritizovať a pochopiť históriu a filozofiu fašizmu prečítajte si ju.
Podľa hesla:
Ak chceš bojovať proti nepriateľovi, najprv ho spoznaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanka R+

:) mno dole maš odkas na shop kde tu knihu seženeš… :) uvažuju že si ji teš koupim hmmmmmm :)

Zdroj: http://www.kniz­niweb.cz/knihy/vyh­ledavani/index$400­.html?fulltex­t=Mein+Kampf++a­dolf+hitler&or­der=RELEVANCE&mi­nAmount=LAST

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
niemand

určitě ji najdete v knihkupectví. Ale líbit se Vám nebude. hezký den

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek