Retko

Nevite kde by slo nakoupit toto v CR? (Plantar Fasciitis Posterior Night Splint), viz link.

https://www.a­mazon.com/Plan­tar-Fasciitis-Posterior-Splint-Colors/dp/B00PX5H­M9O/ref=sr_1_7_s_it?s=hp­c&ie=UTF8&qid=14851­83840&sr=1-7&keywords=cal­f%2Bstretcher&th=1

Ani nevim jak se to poradne rekne cesky.

Tak jestli nekdo pomuze s hledanim, budu rad.

Diky!

Odpovědi
Arne1

Měl bys napřed napsat proč ti to od Amazonu nevyhovuje. Jsou drazí? Nebo nevyhovuje dodací lhůta (obávám se že bude kratší než najdeš alternativu)