jendahun

Nevíte kde by se na internetu dalo objednat…?

Roky jsem používal proti mlžení brýlí přípravek Apllex.Vyrábí,nebo vyráběla ho slovenská firma,adresu jsem našel.Prodávají ho jen ve velkém balení a já potřebuji jen dvě-tři lahvičky.Místo tohoto přípravku se teď prodává nějaký Čipro a stojí to za ho…Zapatlou se tím akorát brýle.Nevíte kde by se to dalo objednat?
Doplňuji:
Ano to.To jsem si našel taky,ale prodávají to jen ve velkém balení.Já myslím jestli to nerozesílá i nějaký náš internetový obchod.

Nejlepší odpověď
tom004

Myslíš toto?

http://www.klim­pex.sk/
Doplňuji:
No těch kusů v balení je opravdu moc.Možná by stačilo zeptat se na možnost menší dodávky.Mají tam e-mailovou adresu.

Další odpovědi
Alesh

No, vypadá to, že na netu to nabízí jen výrobce a to v nejmenším balení APLLEX 30 ml 25 ks * 0,90 EUR.
Já bych zkusil tyhle kroky:

  1. Píší tam, že záruka je 24 měsíců … záruka ne trvanlivost, čili se podle mě v klidu můžeš předzásobit.
  2. Napsal bych výrobci a ujistil se o trvanlivosti výrobku a dále, jestli by mi neudělal menší balení (alespoň třeba 12 ks), ale zas si vem, že ten balík bude stát nějakých 600 Kč (25 ks), když ti ho rozpůlí, tak 300 Kč a k tomu poštovný … to se ti skoro nevyplatí objednávat menší balení.
  3. Koupím celej balík a domluvím se s jinými „brejlovci“ na odkupu části balíku, samozřejmě jim to pořádně vychválím. 😉 Pokud to neklapne, jsou Vánoce za dveřmi a tak bych jim to nacpal jako dárky. 🙂

Zdroj: http://www.klim­pex.sk/

ReHu

Nebo se můžeš zkusit poptat známých, zda by se s tebou o zásilku nepodělili.