Kroupič

Nevíte, kde by mohl být v Praze stolní fotbálek zdarma ? Nějaká hospoda či bar ?

Odpovědi
lola

V Praze a zadarmo,tomu nevěř!!! Všude se musí platit. Co já jsem se jich nahledala!!!

devitkac

No, co mám zkušenost, tak v Praze jsem snad ještě nenarazil ani na jeden podnik, kde by měli fotbálek zadarmo. Myslím si, že mnohem lepší řešení je si pořídit fotbálek rovnou domů. Já sám nad tím už nějakou dobu taky uvažuju. Už mám dokonce jeden vybraný odtud: https://www.nej­fotbalek.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.