annas

Nevíte kde bude vystavovat fotograf Michal Tůma?

Jeho výstavu v Národním muzeu jsem nestihla. Jde mi o výstavu fotografií ze Sahary. Děkuji
Doplňuji:
To je super, strašně moc díky. Já byla nemocná, tak jsem to nestihla. Děkuji pani Annas.

Nejlepší odpověď
annas

Výstava byla prodloužena. Komentovaná prohlídka s autorem výstavy proběhne v sobotu 11. prosince od 10.30 a 13.30 hod.

Zdroj: zdroj: http://www.nmf­.cz/article/michal-tuma-sahara-nejvetsi-poust-sveta?m2path=vys­tavy-a-udalosti/aktualni