Adruska11

Nevíte KDE a JAK si stáhnout nějaké hry do mobilu samsung gt-s5230?

Odpovědi
Katy81

ad Bedy – ja ho mám už cca 5–6 rokov a ide bez problémov 🙂 pravda, nehádžem ho z balkóna ani nič podobné.

  • Adruska11 – aj mňa furt štvalo, že tam nemám hry. Nejak som na to ale stále nemala čas alebo chuť alebo oboje, niečo na nete hľadať resp. sťahovať z netu… ale tak ako písal Bedy, tam jedine Java hry stiahnuť z internetu. neskúšala si vyhľadať niečo ako „hry samsung s5230“? (prepáč, blbá otázka, ja viem, ale nemyslím to v zlom 😉 )

JaNčUšKa

Jestli máš v mobilu android.. měla by si v menu najít ikonku Obchod play(potřebuješ připojení k internetu) a tam se dají stáhnou dost věcí..

Bedy

Tenhle mobil nemá Android, takže budete muset hledat nějaké Java aplikace. Ani na Samsung Apps není v seznamu telefonů.

Něco se dá najít možná tady: http://www.gt-s5230.estranky­.cz/clanky/in­stalace-java-her.html

Jinak Vás obdivuju, že jste natolik bohatá, že jste si koupila takový křáp… Bohužel zřejmě brzo ho budete muset vyhodit – buď se začne sekat nebo prostě tam něco odejde (tyhle mobily jak se rychle prodávaly, tak se tak rychle vyhazují)…