peterd108

Nevíte kam by mohla jet na dvoudenní školní výlet devátá třída?

(Poblíž Pardubického kraje nebo v něm)

Odpovědi
Michal Kole

Pokud máte učitelku co umí plavat tak třeba na vodu

Jsemtady

My jsme jezdili ct pa so ne na hory. Do destneho. Je to mimo sezonu za par. Pripadne pokud nekdo z nich ma chatu ..

Džanička

My jsme s osmou třídou jeli na výlet na kolech, bylo to fajn, a tenkrát jsme jeli na Kachličku.. Dvě auta vezla stany a vše co je na kolo těžké.. Případně jeďte na kolech kamkoliv..

Nevím, Poraď

Já bych doporučoval, někam třeba do přírody na celodenní den. Nebo někam na památku. Je tolik možností, jen aby se vám chtělo a máte vybráno. Nejlepší aktivity napadnou člověka když je v kolektivu. Držím palce, aby jste si vybrala něco dobrého.

kotik

Hodně pěkných míst je na Vysočině. Máme dobrou zkušenost například s centrem Borovinka v Domaníně u Bystřice nad Pernštejnem. Mají web www.borovinka.cz.