rybíz

Nevíte jméno filmu?

Komedie USA, hl. role kudrnatý blonďák 30–40 let ( s každým se dokáže spřátelit ), dostane se do vězení, dají ho k obrovskému černochovi do cely, kde do druhého dne nikdo nepřežije, druhý den v cele spolu hrají karty, pak je tam asi nějaký turnaj v amer. fotbale, mezitím se chystá útěk věznů i s pomocí toho obrovského černocha a povede se
Doplňuji:
Byl to starší film, asi tak 1980 – 1995.

Nejlepší odpověď
anonym

snad by to mohl být Nejtěžší yard (1974), nebo možná Trestná lavice (2005) … je pravda že už si ani jeden nepamatuju nijak do detailu, ale zhruba to odpovídá popisu …

Další odpovědi
verka

Dávali ho na samotku a když měl jít ven, tak prosil ať ho tam ještě nechají? To mělo v názvu něco o bláznech, jinak nevím.

Miroslavst

Verka má asi pravdu. Šťastný Luke nebo Bláznivý Luke?
Vidím ten film před očima, ale jinak nevím.