leporela22

Nevíte, jestli se někde prodává The Walking Dead na DVD nebo Blu-ray?

Dobrý den hledal jsem na internetu jestli se někde nedá koupit the walking dead na DVD nebo na blu-ray v češtině našel jsem jen 1 a 2 serii. na ebay jsem našel všech 5 ale v angličtině. Pokud by jste ěnkdo věděl budu rád nejde o to že bych to mohl stáhnout už jsem to i viděl jen to je jednou ve formátu .mkv jednou v .avi a nic moc obraz.
děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Walking Dead čeká pátá série na Blu-ray. Nikoli však v Česku – informace z července 2015.

Fanouškům nezbývá než se obrátit do zahraničí.
Tam vyjde již 25. srpna pátá série, která na pěti discích přinese kompletní sérii s audio mixem Dolby TrueHD 7.1, rozlišením 1080p a poměrem stran 1.78:1. Fandové se tudíž mají na co těšit.
http://hdmag.cz/bles­kovka/walking-dead-ceka-pata-serie-na-blu-ray-nikoli-vsak-v-cesku

Novější informaci jsem nenašla.
https://www.go­ogle.cz/search?q=the+wal­king+dead+na+dvd+ne­bo+blu-ray&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=3ETlVsi_I-uAywP42ILgDg#q=the+wal­king+dead+na+dvd+ne­bo+blu-ray+v+%C4%8De%­C5%A1tin%C4%9B