Josef,P

Nevíte, jestli se ještě dnes dá někde stáhnout/koupit seriál „Comeback“ bez vodoznaku Novy?

Zatím jsem zkoušel Uložto (tam je cca 12 dílů bez vodoznaku), Sktorrent, a koukal jsem i na nabídku DVD (kde je ale už dostupná jen asi 1/4 dílů, nevím, jestli je to opravdu bez vodoznaku a cena je i 600 korun za 4 díly, což mi příjde hodně)

Odpovědi
icurusL

Zkus tento český nástroj. Nevím zda-li je to tak nutné mít ty díly bez vodoznaku, ale aspoň nemusíš tak hledat.

https://projec­ts.suneweb.net/me­dia-downloader/