honza19hk

půjde, ještě zdroj,disk a CD/DVD jednotku.

Ale nečekj od toho kdovíjakej výkon.
Doplňuji:
jasně taky bednu,ale čekal jsem, že když někdo shání komponemnty, bedbu má nebo ví, že bez ní to „nejde“ nebo vlastně jde.

trpaslicek

A case by se hodil taky! 😁
Kazdopadne pokud tomu moc nerozumis tak se na to radeji vykasli a kup novy (vykonnejsi) pc a mas klid :)

cochee

Byl bych opatrný – procesor není na seznamu procesorů, kompatibilních s deskou. Dál jsem to nestudoval. S RAM a zvukovkou by problémy být neměly.

Zdroj: http://www.msi­.com/support/mb/FM2-A55M-E33.html#support-cpu