Avatar uživatele
BELA81

Nevíte jestli opravdu mražená zelenina Dione pod svíčkovou opravdu neobsahuje barviva jak je napsané na obalu?

Doplňuji:
Svíčková kterou jsem udělala má víc barvu rajské.Nemůže to být tím že do základu jsem přidala cukr krupice?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

to tedy nevím, ale tak si nakrájej čerstvou a máš to bez barviv
Doplňuji:
pokud jsi cukr upražila se zeleninou může to tím být

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mraženou zeleninu mám pro každý případ v mrazáku pořád. Ať koukám, jak koukám, kde by mohla být u „Dionky“ pod svíčkovou utajená barviva, nevidím.
Já bych tomu věřila.
Jsou informace, které si jde ověřit jen těžko. Tady to bude asi jeden z takových případů. Do výroby se asi nedostaneme a zaměstnanci „vynášet“ informace o výrobě nejspíš nesmějí.
Doplňuji:
Cukr do svíčkové přidávám taky a ten by barvu neovlivnil. Červenější barva bude nejspíš způsobená použitým druhem mrkve a jejím množstvím ve směsi. Netypovala bych to hned na umělá barviva. Ono i u rajčat máte červenější a oranžovější druhy. S mrkví je to naprosto stejné.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Cukr by s tím neměl mít mnoho společného,ale domnívám se,že by to mohlo být množstvím mrkve,které mražená zelenina obsahuje víc než jiné zeleniny.I v jiných mražených směsích obahujících mrkev je mrkve víc než dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

A máš tam už smetanu? 🙂
Jestli jsi základ víc osmahla a cukr upálila na hodně tmavý karamel, jestli tam bylo víc mrkve – je to možné. Hlavně, že je dobrá. Je?
Také mám někdy svíčkovou tmavší. Je to tím, že základ nepasíruji. Ale nám takhle víc chutná. 🙂
(Našla jsem si stránky o zelenině Dione a nemyslím, že by tam přidávali barviva. Bylo by to klamání spotřebitele. Ačkoli, pokud chceš mít jistotu, chce to čerstvou zeleninu – jak píše Hanulka11.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že cukrem to není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Vy tomu veríte?

pozrite http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobru-chut (diskuze).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek