zjentek

Nevíte, jestli kletba mizí smrtí toho, kdo ji snesl?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemizí, kletba je na věky a pokud zemřeš ty, jako prokletý, tak se přesouvá na tvoje potomky. Pokud ovšem nějaké máš.

Další odpovědi
klumprt

Myslím, že ne. Jan Sladký Kozina byl rok po smrti a jeho kletba se naplnila.

mosoj

Píše nesmysli ! Ó Lomikare Lomikare, do roka a do dne....... a pak ho oběsili a kletba se vyplnila.
Už chápeš ?
Doplňuji:
Jó za blbosti se zde dávají hvězdičky .

MK44

Kletba nemizí smrtí toho, kdo ji pronesl, nýbrž okamžikem, kdy ji ten, proti komu byla vyřčena, přestane brát vážně.

Dane

Zeptej se kněze :)

msi

Ústavní 91/7, 181 00 Praha
284 016 111

Ladič pian

uloz.to/xbjNxQh/j-valter-rozhovory-se-satanem-pdf

anonym

Většinou ano.Ale např. kletby v pyramidách zůstaly a fungují dodnes.Ono hodně záleží, kdo tuto kletbu vytvořil, jestli amatér podle nějaký knihy, nebo duchovní mistr.Je možné proti tomu vytvořit duchovní štít, a kletba se nedotkne, můžeš ho vytvořit sám nebo ti může pomoci jiná osoba. Ale tresty za takovéto kletby, zneužití duchovní ůrovně jsou strašlivé, s tím at si nikdo nezahrává.

Beer4Real

Zjentek potomky nemá, s chlapem to nejde.

zjentek

msi: tvou adresu nareflektuji ..odpovědi pouze prostřednictvím poradny ,)

gagaga

jen soukrome info :
me se libi otazka , ale i cela odpoved mosoje :)
pak se ve me vyznejte !
vlastne to ani nejde..nevyznam se dokonce ani ja sama v sobe :(
v zivote se " hadam " jen sama se sebou :)

  • iv-

zjentek

nevyznám ..ale krom sama se sebou se tady můžeš hádat ještě se mnou ,)