hornik.

Nevíte jestli je Obamův rodný list falešný? Nebo lidé po studiu konspirací začínají hloupnout?

http://tpmmuc­kraker.talkin­gpointsmemo.com/2011/08­/soldier_goes_a­wol_in_germany_be­cause_the_inter­net_says_obamas_bir­th_certificate_is_fa­ke_video.php

Nejlepší odpověď
anonym

Sama jsem to take cetla , jiz pred nekolika mesici v zahranicnim tisku. Pak to ale utichlo. Myslim , ze ho jen konkurenti chteli dostat z prezidentkeho kresla. Na tohle by se preci neprislo tak pozde … ale : kdo vi .. 🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. Pro Led. : Krasne jste to napsala a pripomela jste mi Foga. Co s nim je ? ☹ -iv-

Další odpovědi
led

Je to len obyčajný zákulisný boj o moc. Chcú poukázať, že Obama je prezidentom USA neoprávnene.
Prezident USA musí byť rodený občan USA.
To znamená, ak ste na návšteve USA (môže byť aj Hawaii) a narodí sa vám tam dieťa, to sa stáva občanom USA, teoreticky sa môže stať prezidentom USA.
viď diskusia:
http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/co-by-se-stalo-kdyby-zemrel-viceprezident-usa-kdo-by-po-nem-prevzal-funkci-viceprezidenta-slo-by-to-vubec
poznámka: uživateľ fog žije v USA
Doplňuji:
V zmysle federálneho zákona USA: …Dieťa narodené na území USA sa stáva občanom USA so všetkými právami a povinnosťami.

led

pre -iv-
fog mal posledný príspevok – odpoveď pred 51 dňami.

anonym

Led , az tak blbe na tom nejsem . ! 🙂
To jsem take vedela. 🙂 -iv-

led

Vidíte,
a ja som nevedela (alebo nepamätala som si) asi starnem 🙂

anonym

Ja bych rekla , ze jsme na tom asi obe stejne .
🙂 -iv-