Mirrorwoman

Nevíte jestli jde na odpovědi.cz vyhledat nějaký profil?

Není zde nějaký vyhledavač na profily nebo něco takového, chtěla bych najít profil kamarádky.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste zadat do modré lišty na Odpovědích – (uvedu váš profi) – profil uživatele Mirrorwoman.

Profil se Vám objeví. Kdyby náhodou ne, tak se otevře otázka či odpověď, které hodnotila. Pak kliknete a dostanete se k ní. Dělám to také tak.

Zkošela jsem zadat i svůj profil a objevil se.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=profil+u%C5%BE­ivatele+Mirror­woman&sa=Vyhle­dat#1466

Další odpovědi
barnajka

Speciální vyhledávač tu asi není, ale pokud znáš její jméno, které na Odpovědích používá, zadej ho normálně do vyhledávače na otázky a měl by ti vyjet buď přímo její profil a nebo aspoň odkaz na otázku, kterou položila nebo na kterou odpovídala. Zkus to, třeba to vyjde :)

rynek878

nedá,jediná možnost je podle jména a zhruba úpodle počtu bodů

hanulka11

jedině zadat její jméno do goglu a třeba se ti objeví kde všude je registrovaná