Avatar uživatele
MasterKing

Nevíte jestli existuje hra kde hrajete za poldy??

Nevíte jestli existuje hra na pc kde hrajete za poldy a honite treba nejaky auta a musite je treba zastavit. Za odpovědi předem díky
Doplňuji:
Need for speed most wanted mam ale tam pred poldama jenom zdrhate a hot pursuit mi asi nepujdou prtz mam docela slabej pocitac

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DusanOrlik před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
vivatis2-

Jéžiž těch je!Bohužel s ited' na žádnou nezpomenu, protože většinou poldy zabijíte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cstr

Need for speed – ať už Hot pursuit nebo Most wanted

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FikeCZ

JO jednu bych tu měl…máš policejni auto a musiš zastavit zlodeje.

1.Strasky Hunt ( Tak se to nejmenuje ale nejak podobne)

2.Cobra 11 crash time

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
perry001

True Crime – není to sice závodní ale je to na styl GTA ale jseš v roli policajta…záleží an tobě, jestli budeš spravedlivej nebo zkorumpovanej…podle toho se odvíjí příběh hry :)

Dál mě napadla klasika z PS1, tuhle hru jsem miloval: World scariest police chases – tady jezdíš s policejním autem po městě a když přidje hlášení musíš zastavit nějaký auto…ale to ti asi nepomůže :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ahoj, jestli tě zajímá dobrá hra, kde máš na výběr hrát za zloduchy nebo být rukou zákona, tak bych doporučil hru APB reloaded jedná se o online hru, která je FREE to PLAY, graficky moz hezky udělané, automobilové honičky, sposty zbraní, možnost koupě vozidla a případná tuning, skvěle si tu člověk může vyhrát se vzhledem postavy… + je že se nenajdete 2× vaše postava se stává univerzální… dále možnost komunikace přez mikrofón přímo ve hře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby