MasterKing

Nevíte jestli existuje hra kde hrajete za poldy??

Nevíte jestli existuje hra na pc kde hrajete za poldy a honite treba nejaky auta a musite je treba zastavit. Za odpovědi předem díky
Doplňuji:
Need for speed most wanted mam ale tam pred poldama jenom zdrhate a hot pursuit mi asi nepujdou prtz mam docela slabej pocitac

Odpovědi
vivatis2-

Jéžiž těch je!Bohužel s ited' na žádnou nezpomenu, protože většinou poldy zabijíte.

cstr

Need for speed – ať už Hot pursuit nebo Most wanted

FikeCZ

JO jednu bych tu měl…máš policejni auto a musiš zastavit zlodeje.

1.Strasky Hunt ( Tak se to nejmenuje ale nejak podobne)

2.Cobra 11 crash time

perry001

True Crime – není to sice závodní ale je to na styl GTA ale jseš v roli policajta…záleží an tobě, jestli budeš spravedlivej nebo zkorumpovanej…podle toho se odvíjí příběh hry :)

Dál mě napadla klasika z PS1, tuhle hru jsem miloval: World scariest police chases – tady jezdíš s policejním autem po městě a když přidje hlášení musíš zastavit nějaký auto…ale to ti asi nepomůže :D

anonym

Ahoj, jestli tě zajímá dobrá hra, kde máš na výběr hrát za zloduchy nebo být rukou zákona, tak bych doporučil hru APB reloaded jedná se o online hru, která je FREE to PLAY, graficky moz hezky udělané, automobilové honičky, sposty zbraní, možnost koupě vozidla a případná tuning, skvěle si tu člověk může vyhrát se vzhledem postavy… + je že se nenajdete 2× vaše postava se stává univerzální… dále možnost komunikace přez mikrofón přímo ve hře.