Mrs.Styles

Nevite, jestli bude pokracovat serial Gympl?

Doplňuji:
Ja se ptala jestli se dal bude natacet a kdyz se vam serial Gympl nelibil, tak jste to sem vubec nemuseli psat ;)

Odpovědi
Questman

Dá li Bůh, tak ne ;)

marci1

Nova se rozhodla již další díly nenatáčet.
http://www.me­diaguru.cz/2013/10/­nova-nebude-pokracovat-v-nataceni-serialu-gympl/#.U84FkrGtPpc

Nechápavé

Ne,byla to blbost jako ordinace,ulice atd :)

helpmeeee

Ne nebude:( protože to prý mělo nějak málo sledovanosti:) ale podle mě je to jenom nějaká výmluva:/

pn65

ordinace, ulice, počátky všechno je jedno a to samý, zbytečný plýtvání penezi