Mrs.Styles

Nevíte jestli bude osmý díl hororu SAW?

Ahoj, nevíte jestli bude další díl hororu SAW? Podle mě to ještě není dokončené a strašně toužím po dalším díle :/ Nevíte ?
Doplňuji:
No tak každýmu se líbí něco jiného, mně se to líbí strašně moc. Omlouvám se, ale ptala jsem se jestli nevíte jestli bude další díl, ne na to jak moc se vám to nelíbí a že já jsem divná, že mě to baví. Viděla jsem všechny díly snad stokrát a stále bych se na to koukala pořád :3

Nejlepší odpověď
iceT

Podle mě nebude,jelikož sedmým dílem se všechno vrátilo na začátek a tím se uzavřel kruh.

Další odpovědi
alexandra

Zatím se nic netočí,ale klidně si to můžou rozmyslet.A co se týče odpovědi od Hany1111,jak se na to můžeš dívat,tak tady mi něco nehraje.Pokud je 14 letá malá holka,jak psala,a skončila před 7 lety u třetího dílu,tak měla 7 let,a z toho mám tedy husí kůži já,že jí vůbec někdo dovolil se na to dívat.To není normální.

briketka10

zřejmě nebude :
( taky mě ta série vtáhla a hltala jsem každý díl.. )

napsal to jeden z recenzentů na ČSFD :
http://www.csfd­.cz/film/367943-saw-viii/zajimavos­ti/?type=film

anonym

Jak se na to vydržíš dívat? Já sem zkončila před 7 lety u 3 dílu, 4 díl byl na mě příliž, a do ted z toho mám husí kži, jen, když si na to vzpomenu.

Nevíteto?

Doufám, že ne. Vždyť je každej díl o tom samym (skoro)! Jo, jsou zajímavý nový a nový způsoby usmrcení, ale to je tak všechno…

Fyzik

ono jich je sedm? tsssss