redy

Nevíte jen tak od oka co to může stát?

Dneska jsem jela od lékaře a vyhejbala jsem se autu,najednou bylo předemnou,jo zní to blbě a těžko vysvětlovat, no a já bych se chtěla zeptat ----- je to opel vektra a má 14let.
př. světlo a zadní světlo,zadní nárazník trochu odchlíplej a maska včudu.
Volala jsem opraváři ale ten mi to zjistí a dovím se to v pondělí.
Jenže abych vůbec usnula potřebuju vědět zhruba cenu.
Stačí jen tak zhruba, vím že to na dálku nemůžu od Vás chtít.Ale jak říkám rodina to ještě neví a zejtra se už asi budou ptát kde jsem,
Děkuju
Doplňuji:
Huxa děkuju já jen abych věděla co říct.
Vono se to ztřebá i kdyby to bylo víc.

Nejlepší odpověď
badisko

na srotaku za polovinu..

Další odpovědi
huxa

řekl bych max. 20 tisíc

hanulka11

důležité je ,že ty jsi OK …auto se opraví – jo dneska byla u nás ledovka – děs běs

venkovan

Některé díly – ceny najdeš v nabídkách prodejců – druhovýrobců (je to stejný díl podle originální dokumentace, ale vyrábí to jiný – tedy často je díl výrazně levnější než originál). U takto starého auta bych kupoval především tuto druhovýrobu.

redy

badisko děkuju za názor,přesto se pokusím autíčko zachránit.

cochee

řekl bych, že došo k nedorozumění, Badisko nechtěl říct „hoď ho do šrotu,“ ale že na šroťáku dostaneš díly za poloviční cenu, nejspíš reagoval na huxa.

redy

Aha špatně jsem to pochopila
badisko omlouvám se
já myslela že to mám sešrotovat, to víš taková rada by mi byla jaksi k ničemu 🙂