OndrisekCZ

Nevíte jaký je rozdíl mezi Kolmým a přímým vstupem USB?

Dobrý den,
kupuji si zboží z eshopu http://www.ac­mobile.cz/kabe­ly-a-redukce/usb-otg-redukce/ a jde o MicroUSB-USB redukci, avšak jak tam můžete vidět je na výběr kolmý nebo přímý, nevíte co to je? Díky moc za radu
Doplňuji:
No jo ale jaký si mám vybrat? Fungují oba? Mám všude stejný, ale nevím jaký, výrobci to nepíšou (Acer iconia A1–810,HTC ONE V, Sony Xperia L – všude je stejný) bude mi to fungovat? Nechápu to :D

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se na fotky – a rozdíl ti bude jasný…
😉
Přímý – kabel vede z USB ´rovně´, kolmý – kabel je k ´rovnému´ směru kolmý (je kolmý k ´čelu´ konektoru).
Doplňuji:
Fungují oba.
Rozdíl je v tom, ´kam´ vede kabel z konektoru – takže si vyber ten, který ti po připojení bude méně zavazet (hlavně, abys kabel nemusel moc ostře ohýbat – jednak se to kabelu ´nelíbí´ a jednak se tím vylamuje konektor).

Další odpovědi
Děda Louda

Devadesát stupňů.