amigas

Nevíte, jakou značku hodinek nosí Jirka Babica při vaření?

Odpovědi
hanulka11

většinou žádné

Michal Kole

Neznám bezpečnost a hygienu práce v kuchyni (studoval jsem techniku).

Ale i my technici jsme na dílně mít hodinky mít nesměli a když je mistr viděl chytal ho „záchvat“.

U nás hrozilo, že se za pásek někde zachytíme což v kuchyni nehrozí.

Ale pochybuji, že když se kuchař rukama „hrabe“ v mase nebo v těstě že se mu v tom můžou koupat „zpocené“ hodinky.

Pochybuji, že si je před prací sterilizuje jako když si myje ruce.

auluk

Asi je to tvůj vzor že chceš mít hodinky jako on ale značku nevím jen vím že budou určitě značkové

Damiana

Určitě to bude stejný aušus jako ty jeho blafy.