22aa

Nevíte, jakej film si mám stáhnout na USB pro PS2? DVD mechanika mi dělá chyby, hlásí „CRC error“.

Dobrý den, nevíte, co je s mojí DVD mechanikou?
Když jsem si koupil PS2 konzoli a když mám ten čip FMCB, tak jsem si chtěl vypálit hru, například TOCA RACE DRIVER, a chtěl jsem si vypálit, jenže když táta udělal na zkoušku vypálení filmů, tak je to taky to samé.
Prosím nevíte jakej film si mám dát na USB?
Na USB není tolik podporovaných her pro PS2, PS1
Většinou to bere ESR (DVD) nebo se swapem (CD i DVD), nebo dokonce i HDD.
Není něco se základní deskou?
Nebo to je naštěstí slabej laser na dvd mechanice?
Stačila by mi externí DVD mechanika do 300 Kč, abych začal vypalovat.
Kdyby nebyla v bazaru nějaká za 300 na dobírku, tak nevím, co mám dát za film.
Děkuji, 22aa.

Odpovědi
Smackdown

Nebo raději film za plotem?

zjentek

Nebo ještě kráska a zvíře?

Johnnisek

Nebo ještě kráska a zvíře?

CR chess2017

Nebo ještě kráska a zvíře?

anonym

Dá se koupit dvd mechanika za 300 kč?

základní chyba je vůbec pořizovat herní konzoli … klasické PC je daleko vhodnější na hraní her i na přehrávání filmů, navíc není problém v případě poškození mechaniky pro PC koupit novou do 300Kč … u konzolí je to vše záměrně komplikované, aby uživatel neměl tolik možností a musel se spoléhat na oficiální zdroje a digitální distribuci dodavatele. Příště nech konzoli plavat a k PC si raději za ticku kup herní ovladač STEAM CONTROLLER a k televizi připoj za 300,– Steam link který ti umožní hrát z PC hry na TV obrazovce z pohodlí gauče.

22aa

A navíc co mám hrát na pc za film.
Pohádku z roku 2018 o kostlivcích jménem coco ne co mám hrát. url pro zjištění:https://www.go­ogle.cz/search?q=co­co+2018&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&­dcr=0&ei=4MlPWpb_G-bf8gfSgr_YCA

22aa

Nevím co mám dát na usb i když jsem to skenoval tak mi to dělá chyby.
A nedávat mi tam pohádky pro malé děti! Nelíbí semi ani medvídek paddington ani Býk Ferdinand,tohle je moje celý kolo.

22aa

Proč nekupovat herní konzoli?
Konzole je lepší než všechny pc.
Pro konzoli :
Není nutno starat se o hw a půjde tam všechno.
Proti konzoli:
Dražší hry.
Pro pc:
levnější hry.
Proti pc na pc nelze spustit všechny hry a staráš se o hw.

22aa

A navíc microsoft windows je starej křáp.
Do muzea s ním!