Kuře

Nevíte jaké je to plemeno?

Dobrý den, psala jsem si s kámoškou a ta bude mít psa. Jenže neví jakého. Říkala jsem jí, ať si vezme pejska z útulku, ale ona zase, že chce papíráka a že křížence ani náhodou. Četla jsem různé encyklopedie o psech, jenže pro ní nemůžu nic najít. Napsala mi, jak by ten pes měl vypadat/chovat se:

  • Neměl by to být pes typu bull nebo teriér
  • Neměl by mít dlouhou či krátkou srst
  • Měl by být menší než borderka, ale větší než kokršpaněl
  • Neměl by být bojové plemeno
  • Měl by být aktivní
  • Měl by bydlet venku ( kromě zimy )
  • Neměl by být uštěkaný
  • Neměl by se těžko cvičit
  • Neměl by mít kudrnatou srst
  • Jeho srst by se neměla stříhat

Předem děkuji za jakoukoliv smysluplnou odpověď

Nejlepší odpověď
www

Moc info v jednom souvětí (otázce) 😉
Podívejte se na stěně, ať je odkudkoliv a vyberte. Záruky nedostaneš od nikoho, jen předpoklady. Každý pejsek je totiž jiný, byť stejného plemene 😉
Praxe

Další odpovědi
aramah

V tomto případě doporučuji kočku :D

MacChill

Přísná kritéria, ale já bych bral bígla

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?q=b%C3%AD­gl&hl=cs&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=KOLTToq-L47NswauypjdCw&ved=0CD­cQsAQ&biw=1280&bih=845

ReHu

Jaká to je přesně srst – nedlouhá, nekrátká, nekudrnatá , a co vlnitá? A jak hodně vlnitá?

A co třeba plyšák?

Jinak – bíglík je fajn. Dnes jsem byla na návštěvě a tam jednu holku – bíglicí mají. Je skvělá.

A-----jak si psa vychová, takového psa bude mít,

samicek333

Taková pes asi neexistuje – neměl by mít dlouhou ani krátkou ani kudrnatou srst? Pak jedině bezsrstý pes – ten ale nemůže být venku, takže takový asi opravdu není…

Myslím, že vaše kamarádka je příliš náročná!!! Ať prohledá internet a nějakého si vybere…

Souhlasím s www a aramah. Pro MacChilla: pozor, bígl má krátkou srst, takže nesedí, ale jinak bych to také doporučovala – většina podmínek na něj platí, ale každý pes je jiný… Souhlasím s ReHu