Miky1

Nevíte, jaké boty se hodí k saku?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaké boty se hodí k saku.
Za pár dní jdu do totiž do divadla.
Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
marci1

Ve zdroji je názorný přehled pánských botů a k čemu se nosí: 🙂
http://www.mu­zivcesku.cz/ty­py-volnocasovych-spolecenskych-bot/

Další odpovědi
Pepa25

Standard jsou společenské boty, nejlépe šnerovací kožené polobotky. Černé nebo ladící k barvě oděvu.

Rokio

Černé polobotky (pokud je sako černé).

terry

Šněrovací se tenkou podrážkou.
Např. http://www.men­house.cz/co-nesmi-chybet-ve-vasem-botniku-spolecenska-obuv

Pořiď nějaké takové za cenu, která je přiměřená tvým potřebám.
Nejlépe v barvě ladící k saku.

Poznámka pod čarou. do divadle jeansy nejsou vhodné. pokud to není alternativní divadlo 🙂

ivzez

Pokud si k tomu saku vezmete odpovídající kalhoty
(nikoliv džíny), pak volte společenskou obuv.

Pajka.111

Nejde o sako :) Jde o kalhoty… k saku můžeš mít džíny, ale i kvádrové kalhoty… no a podle toho bych volila boty… tenisky, polobotky nebo prostě kvalitní slůšné společenské boty.