ixpektix

Nevíte jak založit server na minecraftu který beží non-stop ? (Musel by běžet někde na webu aby nebyl závislý na mém PC

Děkuji předem prosím o podrobrý postup díky

Odpovědi
Becker

ano musel by běžet na webu ale musíš si to zaplatit http://www.fa­kaheda.eu/objed­navka.php
nemám s tím moc zkušenosti server hostuju na svym pc a prostě ho nevypínám je to zadarmo ;)

Vladimir0072

Vým a mám zkošenosti ,znám pluginy atd… server sem měl 5měsíců ale ted mi to nevyslotakz jestli by jsi chtel pomahat skype : vladimr.jaremuk a priej sime určitě tipomuzu!!! ve vsem pokud budess potrebovatfinancne podporit podpori ale určitě néhned! takže čekám :D