kvitek

Nevíte, jak vyrobit domácí hnojivo?

Nejlepší odpověď
Drap

Jaké? Každý prvek v hnojivu je pro něco jiného. Vyrobit lze hnůj, použít zelené hnojení, přidat nadrcený vápenec, nastrouhat kosti, vyrobit kompost, nechat zkvasit kopřivy, popřípadě slepičí trus, přinést si z lesa hrabanku a spousta dalších možností. Pokud budu chtít hnojivo vyrobit tak, že budu používat chemikálie tak se řada možností ještě rozšíří.
Těžko odpovědět, když nevíme co a kde a proč chceš hnojit.

quentos

Otázka končí otazníkem. V původním znění to vypadalo jako konstatování, že nevíme, jak vyrobit domácí hnojivo.