Monzenk

Nevíte jak vyřešit problém se zprávama na FB ?

Měnil jsem si email a heslo a tak mi nabídlo nějakou blbost ohledně bezpečnosti, zkusil jsem to a moc moudrej z toho nejsem, nevadí, ale když chci někomu napsat, jde to pouze tak, že musím na stranku kde je jeden velký chat na celou stranku, nevíte někdo jak to vrátit zpátky jako malé listy dole ? Díky moc !

Idiot nejsem, pouze chci poradit tot vše, tak ho ze mě nedělej.

Odpovědi
setapouch

Co takhle se zeptat provozovatele FB, ať už to je cokoli?

Mimochodem, nejlepší je instalovat neočekávané bezpečnostní aktualizace, zejména ty, které přijdou v mailu. Hlavně co se elektronického bankovnictví týká, to je k nezaplacení. Samozřejmě ironie, jako bezpečnostní aplikace a aktualizace se obvykle tváří malware a podobné radosti.

Doplňuji: nemám důvod z tebe dělat idiota. Je jistě moudré ptát se na problém s aplikací veřejnosti než jejího vydavatele.

anonym

setapouch
proč tohle pořád děláš? Neporadíš, jen samá kritika, to je ti k čemu dobrý?

setapouch

Poradil jsem nejlip, jak umim – obratit se na provozovatele. Ten jako jediny

  1. vi, zda jde o funkci nebo chybu
  2. vi co s tim
  3. ma pristup k logum (pokud je to relevantni k danemu dotazu).