tom004

Nevíte,jak to vlastně je?

ČNB dnes schválila půjčku MMF,ale jenom pod podmínkou,že se za ní náš stát zaručí.Až do dneška jsem měl za to,že když někomu půjčím,chci od něj,tedy MMF,nějakou záruku pro případ,že půjčku nesplatí.Uniklo mi něco,pletu se,špatně jsem poslouchal,nebo je to zase nějaká kulišárna?
Doplňuji:
Briketko 10,děkuji za upozornění.Já jsem ji „zaspal“.:)

Nejlepší odpověď
briketka10

už se o tom tady mluvilo asi včera dávala otázku RE-HU..v Aktualitách
Dr.Axl za chvíli vysvětlí !!

anonym

Kdo je MMF? Komu patří? Víte to? Jsou to dobří lidé?

Proč půjčku neposkytne přímo MMF? Co kdybych chtěl jako fyzická osoba půjčit pro zadluženou sousedku. Vy mě půjčíte peníze které rozdělím chudé sousedce.

Dluh který má naše vláda nebude nikdy splacen. Nebo ano? Takže půjčí všichni z eurozóny a když zkrachujeme všichni, koho MMF osloví: půjčte?
Když budeme dlužit všichni stejně tak se dohodneme na smazání dluhu a jede se dál? Vysvětlit.

Nám to neuškodí a Eurozónu to nezachrání, říká analytik ČSOB
http://www.roz­hlas.cz/zpravy/do­maciekonomika/_zpra­va/pujcka-mmf-neni-samoucelne-gesto-mini-analytik-zahradnik--1009817

Když nám to neuškodí, tak proč tak škudlíme?

Myslíte že se během několika let oživí ekonomika zbídačené země kde tráva neroste?

Co je devizová rezerva?

http://amp.ces­net.cz:8000/cro-radio-cesko.ogg