Nevite , jak to ted vypada na dotace " zelena usporam ". cekam od listopadu na 80 t. a asi se nedockam. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
kropitko

Dotace jsou prozatím pozastaveny. Ale když jste žádala v minulém roce, tak myslím, že by dotace měla být vyplacena.
Tak jsem našla toto,,,
Přijímání nových žádostí bylo pozastaveno koncem října loňského roku s tím, že se Zelená úsporám znovu otevře začátkem letošního roku. Odhady na opětovné spuštění se však s postupem času posunuly na začátek února a nakonec již nebyl nikdo schopen s jistotou říci, kdy bude program znovu spuštěn. Nyní to vypadá, že letos už se vůbec neotevře. Zda k otevření Zelené úsporám dojde alespoň v příštím roce, to zatím také není jasné.

http://www.na­zeleno.cz/aktu­alne/zelena-usporam-uzavrena-co-se-deje.aspx

Další odpovědi
annas

Říkal mi známý, který o dotaci požádal loni, že mu žádost vrátili s tím, že jeho požadavek není ve shodě s upraveným zákonem.

Odvolal se, protože loni dostal odpověď, že má dodat ještě jedno vyjádření. To udělal, ale najednou je to jinak …

mosoj

Teď mají přednost dotace vládě !