CZ love Kpop

Nevíte,jak to spočítat?

Doporučili mi to teta jestli to zvládnu.Vím , jak to trochu spočítat , ale vůbec mi to nevychází.Pomoc­..Prosím.. Zadání: Televizor má příkon 80 W.Kolik zaplatíte za měsíc za spotřebovanou elektrickou energii,když se denně díváte v průměru 2 hodiny na televizi ? ..Předem děkuju
Doplňuji:
Není to kalkulačkoliv ;)

Nejlepší odpověď
Quimby

Tak uveď ten svůj postup, jinak ti chybu nenajdu, věštec nejsem.

Není to moc dobré zadání, neuvádí se cena za kWh, ani kolik dnů se má počítat měsíc.
Ale pokud počítám 30 dnů, při 4,8Kč za kWh( našel sem tento údaj, nevím jestli je aktuální), tak mi vychází nějakejch 23Kč za měsíc. Ale vzhledem k tomu, že neuvádíš ani výsledek, ani postup, tak ti nemohu nijak pomoci.

Kdyžtak napiš do diskuze.

Další odpovědi
gecco

Spočítej spotřebované kWh – a napiš, že cena je závislá na sazbě, kterou daný uživatel svému distributorovi platí za 1 kWh…
😉
Pokud sem napíšeš postup, jímž (s)počítáš spotřebovanou elektriku, zkontrolujeme ti jej…
😉

mirekborek

Najdi si kalkulačku na internetu nebo na googlu ;)

Dochy

nepíšeš cenu elektriky. Ale mně by to vycházelo kolem 25kč (pokud budu brát jen spotřebu a jen televizoru)